KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 11587247
nr 1158 7247
Färgetsningar
2 st, Oidentifierad konstnär, signerad, figurer, motivet: 35x27
Kondition: fuktskador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:04:55
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)